Autor Wątek: Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross - 20 000 zamowień i 5 gwiazdek w testach  (Przeczytany 8898 razy)

0 użytkowników i 86 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rafaucio

  • Stowarzyszenie SKC
  • Gawędziarz-erotoman
  • Wiadomości: 4045
  • Postaw piwo: +19/-0
  • Marka samochodu: Citroen
  • Model: Cactus Hello Yellow '17 i Astra G 2.0 DTI '02
  • Prawidziwe imię: Rafał
Nowy Citroën C3 Aircross wyróżniający się unikatową, pełną siły i świeżości sylwetką został już zamówiony w Europie w liczbie ponad 20 000 sztuk. Klienci są pod wrażeniem wnętrza świadczącego o wyjątkowym doświadczeniu Citroëna w zakresie przestronności, modularności i doświetlenia. Samochód oferuje wysoki poziom komfortu jazdy dzięki zastosowaniu 12 nowoczesnych technologii wspomagania prowadzenia i 4 technologii łączności. Od niedawna może także poszczycić się 5 gwiazdkami zdobytymi w teście Euro NCAP. To gwarancja spokoju ducha dla użytkowników tego SUV-a, który sprawdza się w mieście i na bezdrożach dzięki systemowi Grip Control z funkcją Hill Assist Descent.

Nowy Citroën C3 Aircross, wprowadzony do sprzedaży w październiku tego roku, został już zamówiony w Europie w liczbie ponad 20 000 sztuk. To wynik tym bardziej imponujący, że w ramach nowej i pozytywnie ocenianej pod względem poziomu bezpieczeństwa ofensywy produktowej, C3 Aircross jest wciąż na etapie wprowadzania na większości kluczowych rynków. Nowy Citroën C3 Aicross prezentuje dziś swój kolejny atut, uzyskując 5 gwiazdek w zaostrzonym w 2017 roku teście Euro NCAP. Ten wynik potwierdza jego liczne zalety i atrakcyjność tego rasowego, kompaktowego SUV-a.

NOWY KOMPAKTOWY SUV C3 AIRCROSS - 5 GWIAZDEK W TEŚCIE Euro NCAP
Nowy kompaktowy SUV C3 Aircross o długości 4,15 m może pomieścić w komfortowych warunkach nawet 5 pasażerów. Dziś wspina się na najwyższe podium w kategorii bezpieczeństwa i zdobywa maksymalną liczbę gwiazdek w tegorocznym teście Euro NCAP. Przyznane 5 gwiazdek to nagroda za dobre wyniki uzyskane we wszystkich kategoriach. Jest dowodem uznania dla konstrukcji C3 Aircross pod względem bezpieczeństwa biernego i bezpieczeństwa pieszych, wysokiego poziomu zastosowanych technologii wspomagania prowadzenia.
Ta ocena, której szczegółowa punktacja jest zaprezentowana poniżej jest nagrodą za wysiłek włożony w prace nad Nowym Citroënem C3 Aircross, jak również za bogactwo wyposażenia zwiększającego poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Ochrona dorosłych: wynik 32,6 punktów, tj. 85%
Czołowe zderzenie z barierą = 7,8 pkt/8
Czołowe zderzenie ze ścianą = 7,7 pkt/8
Zderzenie boczne = 8 pkt/8
Zderzenie ze słupem = 7,5 pkt/8
Whiplash = 1,6 pkt/3

Zaprojektowany z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu użytkowników, C3 Aircross dysponuje zarazem całkowicie bezpieczną przestrzenią. Kierujący C3 Aircross z pewnością docenią jego cechy i właściwości jezdne typowe dla SUV-a. Kierowca i pasażerowie czują się w nim w pełni bezpiecznie dzięki systemom ochrony najwyższej klasy.

Ochrona dzieci: wynik 40,5 pkt, tj. 82%
Skierowany zarówno do młodych małżeństw, młodych rodziców jak i do osób starszych, Nowy kompaktowy SUV C3 Aircross wyróżnia się doskonałym poziomem ochrony dzieci.

Ochrona pieszych: wynik 27,0 punktów, tj. 64%
Zwinny w mieście jednocześnie posiadający cechy samochodu terenowego do wypadów na łono natury, Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wynikającym ze współczesnego stylu życia. Dodatkowo wyróżnia się dobrym poziomem ochrony pieszych.

Systemy wspomagania prowadzenia: wynik 7,2 pkt, tj. 60%
Zgodnie z założeniami programu Citroën Advanced Comfort® na etapie projektowania Nowego kompaktowego SUV-a Citroën C3 Aircross dążono, by każdy przejazd był możliwe wygodny i bardziej bezpieczny dzięki intuicyjnym technologiom, które zapewnią spokój ducha i bezpieczeństwo za kierownicą. Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross dysponuje aż 12 przydatnymi w codziennym użytkowaniu technologiami wspomagania prowadzenia i zwiększania bezpieczeństwa.

źródło: citroen-media.pl
Rodzina Cytromaniaków :)
Rafał, Magdalena i Igorek :)