Autor Wątek: CITROËN CXPERIENCE CONCEPT  (Przeczytany 4633 razy)

0 użytkowników i 86 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rafaucio

  • Stowarzyszenie SKC
  • Gawędziarz-erotoman
  • Wiadomości: 4045
  • Postaw piwo: +19/-0
  • Marka samochodu: Citroen
  • Model: Cactus Hello Yellow '17 i Astra G 2.0 DTI '02
  • Prawidziwe imię: Rafał
CITROËN CXPERIENCE CONCEPT
« dnia: Wrzesień 23, 2017, 22:42:34 pm »
W niedzielę 10 września Citroën CXPERIENCE CONCEPT zdobył główną nagrodę w czwartej edycji konkursu samochodowego „Chantilly Arts & Elégance Richard Mille 2017”. Koncepcyjny model Citroëna, będący ucieleśnieniem komfortu i luksusu, zaprezentowany po raz pierwszy podczas Salonu samochodowego w Paryżu, nie przestaje zachwycać.
Jego imponującą sylwetkę, nagrodzoną ex-aequo wraz z jednym z innych modeli koncepcyjnych, które stanęły w szranki tego konkursu, mogło podziwiać w Chantilly 16 000 przybyłych na tę imprezę gości.

Zorganizowana 10 września br., czwarta edycja konkursu Chantilly Arts & Elegance Richard Mille, zgromadziła całą plejadę samochodów przyszłości w wyjątkowej scenerii zamkowej posiadłości w Chantilly. W tym roku na konkurs przybyło 16 000 gości, aby podziwiać modele koncepcyjne rywalizujące w Konkursie Elegancji oraz 90 historycznych modeli, sprowadzonych ze wszystkich stron świata.

CXperience Concept zdobył najwyższe uznanie jury, ex-aequo z innym zgłoszonym do konkursu modelem koncepcyjnym.
Chantilly Arts & Elegance Richard Mille to motoryzacyjny konkurs elegancji o światowej renomie. Oferuje zebranym widzom unikatowy spektakl, w którym każdy producent prezentuje swój koncepcyjny model w asyście modelki ubranej w kreację sławnego projektanta mody. Citroën zdecydował się przystąpić do tegorocznego Konkursu Elegancji z modelem CXPERIENCE CONCEPT w asyście kreacji chińskiego stylisty Yang Li.

Koncepcyjny model Marki ma już na swoim koncie nagrodę Grand Prix RTL- Auto Plus, zdobytą podczas pierwszej publicznej prezentacji tego samochodu na Salonie samochodowym w Paryżu w ubiegłym roku.
CXPERIENCE CONCEPT stanowi ilustrację możliwości Citroëna wcielania w życie swojej obietnicy „Be Different, Feel Good” w segmencie luksusowych sedanów.
Swoją unikalną sylwetką CXPERIENCE przełamuje dotychczasowe standardy, prezentując kwintesencję korzyści płynących z programu „Citroën Advanced Comfort®”

źródło: CitroenMedia
Rodzina Cytromaniaków :)
Rafał, Magdalena i Igorek :)